Problemyzsercem.pl
Portale dla pacjentów przygotowane przez specjalistów Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Portal CO(dalej)PO zawale? adresowany jest do osób, które przebyły zawał mięśnia sercowego. Znaleźć tam można informacje na temat czynników, które doprowadziły do wystąpienia incydentu sercowo-naczyniowego oraz praktyczne porady ułatwiające zmianę dotychczasowy przyzwyczajeń i wpływające na poprawę jakości życia. Zapoznanie się z tymi wskazówkami i wcielenie ich w życie znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia kolejnego zawału serca, często śmiertelnego.

Portal arytmiagrozi UDAREM adresowany jest do osób zmagających się z problemem migotania przedsionków. Osoby uskarżające się na ten typ zaburzenia znajdą na portalu informacje niezbędne do zrozumienia przyczyn jego występowania, towarzyszących mu objawów, sposobów leczenia oraz najczęściej występującego powikłania, jakim jest udar mózgu.

Portal słabeSERCE skierowany jest do osób, u których zdiagnozowano niewydolność serca. Pacjenci, zmagający się z tym schorzeniem, mogą znaleźć na portalu wiele cennych informacji wyjaśniających specyfikę niewydolności serca, charakteryzujących jej symptomy, przybliżających jej diagnozowanie i leczenie oraz zawierających praktyczne wskazówki dotyczące zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń i wpływające na poprawę jakości życia. Wszystko to celem zwiększenia świadomości - z niewydolnością serca można żyć!