Komunikat w sprawie składek w roku 2013

2012-12-13
Szanowne Koleżanki i Koledzy,

W celu ułatwienia Państwu opłacania składek członkowskich Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Zarząd Główny podjął decyzję o uruchomieniu modułu elektronicznego opłacania składki członkowskiej dla wszystkich członków Towarzystwa.

Od dnia 2 stycznia 2013 r. w systemie PTKCzłonkowie, każdy członek po zalogowaniu się na swój profil w zakładce „Składki” znajdzie informację o aktualnym stanie swojego konta. Po wybraniu „Płacę” zostanie bezpiecznie przekierowany na stronę transferuj.pl (operatora płatności internetowych), gdzie zgodnie z instrukcją będzie mógł dokonać płatności on-line. Informacja o wykonaniu płatności, po jej zaksięgowaniu w transferuj.pl, znajdzie się w profilu członka w systemie.

Mamy nadzieję, że wprowadzenie tego moduły stanie się dla Państwa wygodną formą płacenia składek. Ponieważ moduł ten dostępny będzie wyłącznie w systemie PTKCzłonkowie to bardzo istotne jest, aby wszyscy członkowie PTK mieli aktywne konto w tym systemie, a wpisane dane były aktualne.

Prosimy wszystkie osoby, które jeszcze nie logowały się do systemu PTKCzłonkowie, aby to niezwłocznie zrobiły. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z logowaniem do Państwa dyspozycji jest administrator systemu Pani Anna Zan, tel.: 605090409 (pon.- pt. 8:00-16:00).

Mam nadzieje, że to ułatwienie spowoduje poprawę ściągalności składek.
Szanowni Państwo,
To nasze wspólne pieniądze, które wydajemy na cele statutowe PTK. Są one niezbędne dla funkcjonowania Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Dobrze pojęte zasady koleżeńskości powinny mobilizować nas wszystkich. Obecnie składki płaci zaledwie 35% Członków PTK.

Życząc Państwu bardzo dobrego 2013 roku, proszę: sprawdźcie swoje konto i uregulujcie składki.

W imieniu Zarządu Głównego PTK,
Prof. Janina Stępińska
Prezes Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego